| anutza3000 a întrebat:

Ce site-uri de modificat pozele in calicturi stiti?

4 răspunsuri:
| Stefania1Stefy a răspuns:

Fotoflexer
picnik
splashup
aviary este destinat unor utilizatori avansati in prelucrarea imaginii. Are o multime de functii pe care ti le doresti la softul tau de prelucrare a imaginii instalat pe calculator. Asta nu inseamna ca un incepator nu il poate folosi, fara a avea notiuni de layers, masti, selectie din masti, schimbarea opacitatii straturilor, etc. De altfel sunt o multime de filmulete pe youtube in care este prezentat modul de lucru in aviary
pixelr este preferatul meu in prelucrarea pozelor online, pentru ca este cel mai simplu de folosit, dar si pentru faptul ca nu ai nevoie de o conexiune foarte rapida la internet pentru a-l folosi cum este nevoie in aviary
pizap Este cel mai simplu de folosit. Incarci fotografia, si incepi sa adaugi diferite obiecte pe imagine. Cu putina imaginatie poti face din imagine o caricatura foarte amuzanta, cu biblioteca de ochi, nasuri, coafuri, etc. pe care o cuprinde acest site. De asemenea poti sa adaugi niste efecte fotografiei, cum ar fi clasicul sepia.
drpic este un site care te ajuta sa iti redimensionezi fotografia, sa ii adaugi o rama simpla, sa ii adaugi efectul de pictura in ulei.
sumopaint este pentru cei talentati la desen, care nu gasesc in paint instrumentele care sa le dezlantuie creativitatea.
pixenate
lunapic
Cam asta este scurta mea colectie de pagini care permit modificare online a imaginilor, gratuit, fara a fi nevoie sa iti faci cont pentru a le utiliza.

| lalae a răspuns:

Monkey.com/#go/editor

| Radiator a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url

Sper ca te-am ajutat; 0