| Anemona2020 a întrebat:

Ce sunt aceea sims 1 2 sau 3 de pe yotub sunt jocuri sau ce cum as putea sa imi creez un sims cine stie?

Răspuns Câştigător
| Elena_Rogodan_1997 a răspuns:

Da, sunt jocuri. te poti juca si pe facebook si pe net. Poti cauta pe google sims social si alegi acolo. :*

4 răspunsuri:
| DuDux3 a răspuns:

Sims 1,2 si 3 sunt niste jocuri foarte tari.Iti zic din experienta.Ca sa le ai iti trebuie un CD, poti sa-l instalezi de pe net(dar preferabil nu, s-ar putea sa fie virusate) sau sa rogi pe cineva expert in calculatoare sa ti-l instaleze(dar trebuie sa-l aibe deja). Recomandat ar fi sa iei cu CD pentru ca poti sa intri pe internet(eu stiu ca la Sims 3 la celelalte simsuri nu stiu) pe pagina oficiala Sims 3 si sa descarci acolo coafuri, haine etc., cu codul de pe CD.In schimb, poti sa joci si pe net Sims Social, dar iti zic eu nu este asa de tare. Sper ca te-am ajutat!:*

| Sânzăăă a răspuns:

Sims 1,2 şi 3 sunt nişte jocuri simulator, unde poţi avea una sau mai multe familii. Scopul acestor jocuri este de a forma o familie şi s-o conduci cum trebuie, adică : să-i pui să mănânce, să se cureţe, să doarmă, etc... Dacă nu faci aceste lucruri, ei mor, poţi să-i salvezi jucându-te un joc cu Grim Reaper, dacă el câştigă, simsul s-a dus, şi dacă câştigi tu, simsmul rămâne in viaţă. De asemenea, aceşti simşi morţi, te pot bântuii, poţi chiar să-i vezi cum umblă. Poţi face copii, pe care dacă nu-i ingrijeşti vine o femeie de la un centru de plasament şi îi ia. Poţi să adopţi un copil, care şi acela poate fii luat dacă n-ai grijă de el.

| girlonfire56 a răspuns:

Sims e un joc care e pe facebook

| anna22anny a răspuns:

Sunt.Este pe facebook si pe net dar trebuie sa-l descarci daca vrei de pe net.