| SiNdRoM4LiFe a întrebat:

Ce supereroi va plac mai mult? cei cu superputeri sau cei fara? mie cei fara...

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Ambele variante. Cei cu super-puteri sunt foarte tari, iar cei fara, par asa sumbrii.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pentru mine părinţii mei reprezintă superoii din viaţa mea.
Te pup!

| товарищ a răspuns:

Cei cu super-puteri dobandite.

| Spaz472 a răspuns:

Cei fara... Uita-te la serialul "Early Edition" cu traducere Tv Viitorul incepe azi. E un serial genial. Succes!

| HonneOnna a răspuns:

Cu superputeri, desi cei fara isi au meritul lor pentru ca totusi, reusesc sa faca foarte multe chestii tari si fara sa zboare sau fara ochi laser...Dar cui nu.i plac ochii laser?laughing

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Cei cu super puteri...

| MaybeAnotherDay a răspuns:

Amandoi boss... happy

| alexutzu200202 a răspuns:

Cu super-puteri sunt mai smecheri

| Todosi_Ioana_1989 a răspuns:

Cei cu super puteri!