| ely20ely a întrebat:

Ce ti-ar placea sa ai baiat sau fata?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Mah... imp e sa fie sanatos. ah si sa fie din iubire.

11 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Hamster.^^

| ViezurE a răspuns:

Cartof.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

O acadea vreau.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Gemeni,fetita si baiat

| Clauvdgg a răspuns:

Si fata si baiat big grin

| vangheliss99 a răspuns:

Conteaza ce este? cat timp il iubesti chiar nu cont, dar daaca ar fi sa aleg gemeni baiat si fata.

| Sҝϊττlεs a răspuns:

2 băieți (gemeni)

| pufy6646475 a răspuns:

Multi si-au batut joc si au spus animale, legume, etc.de obicei se spune ca baietii vor baieti si fetele vor fete.si eu vreau ori fata ori gemeni.

| iSaidNo a răspuns:

Amandoi doar gemeni s-a nu fielaughing

| allynutsa a răspuns:

Un baiat.si la scurt timp dupa el sa vina o fetita.ar putea fi si gemeni.dar sa fie fata si baiat.

| ely20ely explică:

Uauu sunt cele mai bune raspunsuri dar unele va multumesc la toti as vrea sa va dau la toti funda in afara de aceea care ziceau animale fructe oricum va multumesc din suflet.sunteti super