| ღHinataღ a întrebat:

Cine ar castiga dintre Naruto si Sasuke(in stadiul in care se afla in manga)? Argumentati de ce.

17 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Eu zic ca ar castiga Sasuke deoarece este persoana potrivita.

| Awesom a răspuns:

Daca se bat pentru Sakura, sigur Naruto sa-i rupa inima ciudatei cu ochii albi.

| ღHinataღ explică (pentru Awesom):

Ciudata are un nume, foarte vizibil.

| Awesom a răspuns (pentru ღHinataღ):

Cui ii pasa? Si sora ei mai mica o bate.

| ღHinataღ explică (pentru Awesom):

Mie imi pasa.Ba nu, a batu-to.Mai uita-te prin google si youtube. Daca tu o iubesti pe proasta aia de sakura cu s mic nu inseamna ca si o consider Dumnezeu.Consider ca e doar o mare neghioaba.Hinata este preferata mea, iar daca tu nu imi accepti parerea vorbim altfel...de fapt, nu o sa mai poti vorbi cu mine

| Awesom a răspuns (pentru ღHinataღ):

Hinata a ramas la fel de timida.Inchin un pahar de vin in cinstea lui Nagato, ca aproape a reusit s-o trimita in lumea de dincolo.Dar a salvat-o Sakura.

| ღHinataღ explică (pentru Awesom):

Http://naruhina4ever.sunphoto.ro/Hinata uita-te pe net nu numai la aiureli inutile ci la ceea ce trebuie, apoi te pui in poala cu mine

| Awesom a răspuns (pentru ღHinataღ):

Naruhina a murit.Naruto in acest moment e aproape mort.

| ღHinataღ explică (pentru Awesom):

O prietena mi-a facut contul sunphoto, fiindca a pierdut la un pariu.Am zis ca urasc naruhina, imi place doar sasuhina.

| javiga a răspuns:

Parerea mea este ca Sasuke ar castiga lupta.Din ce motive?
-Sasuke are EMS
-Sasuke a ajuns la o noua forma al lui Susano'o
-Amaterasu+alte tehnici foarte puternice.
Naruto:
-La pierdut pe Kurama
-Are modul Sage, dar nu cred ca se mai compara cu Susano'o al lui Sasuke acum
Asta este parerea mea.

| ღHinataღ explică (pentru javiga):

Cand l-a pierdut pe Kyuuby? in ce episod din manga? Si eu tot cred ca Sasuke ar castiga

| javiga a răspuns (pentru ღHinataღ):

Descopera in manga, ca deja am facut spoiler!

| ღHinataღ explică (pentru javiga):

1)am citit toata manga
2)ce e spoiler?

| Mimzy a răspuns:

Parerea mea este ca Naruto ar castiga,in primul rand pentru ca este personajul principal iar acest lucru ii favorizeaza sansele de castig,aflandu-se in interesul celor ce il urmaresc,iar in al doilea rand,pentru ca Naruto este un personaj pozitiv, plin de ambitie, curaj iar puterile pe care le are sunt controlate intr-o oarecare masura, fata de Sasuke, al carui rationament se indreapta numai catre razbunare si putere absoluta.In plus, castigatorul este mereu personajul pozitiv pentru a fi un fel de model pentru fani thinking

| FySpo a răspuns:

Naruto, pentru ca este protagonistul.

| ღHinataღ explică (pentru FySpo):

Eu cred ca Sasuke ar castiga fiindca are Eternal Mangenkyou Sharingan si pe Susano.Sa nu mai pomenesc de ura lui, care e mai puternica decat orice.

| MIhAIKooL a răspuns:

Sunt 100% sigur ca Naruto ar castiga deoarece si-a demonstrat puterea sa extraordinara.Dar nu se stie niciodata.....Lucrurile pot lua o cu totul alta turnura!