| pastapac a întrebat:

Cine colectioneaza Donald Duck de buzunar? Stie cineva cand apare numarul 5?

2 răspunsuri:
| hotnews a răspuns:

Apare peste 1 an.

| StefSamurai a răspuns:

Donald Duck de buzunar nr. 5 nu o sa mai apara. Ed. Egmont a oprit seria deoarece nu a inregistrat succesul scontat. Acum cartile nu au povestile legate. Daca vrei totusi sa ai "surorile" numarului 5 atunci vezi de numerele Topolino (Italia) / Parade Geant (franta) / pocket (Germania) vezi aici http://coa.inducks.org/story.php?c=IC+TL+2742