| Ilarionus a întrebat:

Cine e mai puternic dintre sasori si thorune? argumente de ce.

Răspuns Câştigător
| товарищ a răspuns:

Greu... Torune are niște insecte parazit LETALE, dar Sasori este un maestru păpușar extrem de talentat, chiar expert. Aș înclina balanța puțin mai mult spre Sasori.

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Sasori pentru ca e un maestru papusar.

| Gekkō a răspuns:

E o intrebare foarte complicata pentru ca sunt 2 luptatori foarte diferiti. Ambii sunt tari in felul lor, pentru ca fiecare are abilitatiile lui speciale. E ca si cum ai intreba cine e mai tare dintre Onoki (tsuchikage) sau Tsunade ori Gaara. Vezi? Sunt diferiti si puternici in felul lor

| Ilarionus explică:

Da ba e greu dar ce naiba mai degraba nu mai rspundeai spuemi toate abilitatile lor