| BiancaDuta a întrebat:

Cine e the masked man,din naruto, dupa parerea voastra?

25 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

E madara. straight face

| birdie14 a răspuns:

Probabil cineva la care nici nu ne aşteptăm...

| positivity a răspuns:

Tobi ăsta, cauzează numai probleme. Voi încerca să elimin câteva caractere, şi să vad cine pot presupune că este. Obito nu are cum să fie, pentru că a murit când era copil. Uchiha Madara, nu prea ar avea sens pentru că îl învie Kabuto cu nu mai ştiu ce tehnică. Cred că este Uchiha Kagami. Sunt foarte asemănători tipii aceştia.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Minato1 a răspuns (pentru positivity):

Imi place idea dar totusi eu as mai inclina spre Shisui si el are cateva asemanari

| positivity a răspuns (pentru Minato1):

Ai dreptate. Dar până la urmă nimeni nu ştie sigur cine e "Tobi".

| iYuuki a răspuns (pentru Minato1):

Nu cred pentru ca lui Shisui un ochi il furase Danzo, altul il daduse lui Itachi (ala al ciorii care a vomitato Naruto in timpul luptei cu Nagato si Itachi) si in plus Shisui e bun.

| Minato1 a răspuns (pentru iYuuki):

Da asa este dar eu as inclina putin spre Shisui sti de ce? Pentru ca In intr-un episod Vorbeau Kabuto cu Tobi si Kabuto ii spune lui Tobi ca (virgula) corpul lui Shisui nu a fost gasit, intelegi deci asa ma cam pune pe ganduri inlegatura cu Shisui, Asltfel unde ar putea fi copul lui si pentru ce l-ar vrea cineva? Oricum ii cam incurcata treaba happy

| Urpaniel a răspuns:

Bugs Bunny.

| ピンク a răspuns:

Obito. Adica, sunt prea multe coincidente!
1. Are aceeasi freza si culoara de par ca si tipu' cu masca. (da, am observat asta!)
2. Tipului cu masca ii lipsea ochiul stang. Adica cel pe care l-a scos Kakashi.
3. Nu exista nici o garantie ca Obito a murit in padure cand era mic, din moment ce nu a fost inmormantat, ci a fost lasa acolo, in padure, sub bolovan.

Deci, oricum eu cred ca daca nu e Obito, e ceva tip nou de care nu am mai auzit pana acum. O zi buna!

| BiancaDuta explică (pentru ピンク):

Da,si eu cred acelasi lucru. Obito nu a fost inmormantat deci putea fi "gasit" de nenorocitul ala de Kabuto.So anythink is possible! Sweet kiss!:*:*

| Minato1 a răspuns (pentru ピンク):

Am o intrebare De ce ar face Obito una ca asta? Obito nu era rau.

| ピンク a răspuns (pentru Minato1):

Cine stie? Si eu ma gandeam la asta, dar nu imi vine nici un raspuns in minte...

| 拉维尼亚 a răspuns:

Sakura e proasta nu stiu de ce le place la atatia, nu are nimic special, nu merita sa fie personaj principal!

| BiancaDuta explică (pentru 拉维尼亚):

Eheee...nici chiar asa.mie imi place de ea.e de treaba, am cunoscut-o, a fost colega mea de bancalaughinglaughing

| Luiza45 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Imi pare rau dar daca te-ai fi utat mai bine la acest anime ti-ai fi dat seama ca Sakura la fel ca Naruto se lupta sa fie recunoscuta. Merita sa fie personaj principal.

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Sakura

| BiancaDuta explică (pentru VasilicaDarkKnight):

laughing)dete incolo...cum sa fie sakura?!?

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru BiancaDuta):

Aaa... voiam sa spun sasuke

| BiancaDuta explică (pentru VasilicaDarkKnight):

Nuu...cred,nu credbig grin

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru BiancaDuta):

Tu cine crezi ca e?

| BiancaDuta explică (pentru VasilicaDarkKnight):

Obitobig grinlaughing

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru BiancaDuta):

S-ar putea thinking

| BiancaDuta explică (pentru VasilicaDarkKnight):

Sun aproape sigura ca el e...nu ma pot gandi la altcinevalaughingbig grin

| BiancaDuta explică:

Nu mai dati ma raspunsuri aiurea, daca nu, nu mai raspundeti...va rog!sad

| cozo a răspuns:

Tobi laughing
glumeam...ori obito ori madara