| Katoteshika a întrebat:

Cine este cel mai batran genin din konoha?

Răspuns Câştigător
| Santoryuu a răspuns:

Posibil sa fie tipul asta: http://naruto.wikia.com/wiki/Kosuke_Maruboshi in descriere mentioneaza ca e genin de peste 50 ani, avand porecla de Eternal Genin :D

7 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Apare in ep 190 din Shippuden un tip care e genin de 50 de ani.

| ayase a răspuns:

Fukasaku

| Arikirinmotoka a răspuns:

Eu din cate am vazut in episoade zic ca este Kosuke Maboroshi.

| DeMeTrIoN a răspuns:

Nu imi mai amintesc exact numele lui, dar apare intr-un episod din prima serie, prin al doilea-treilea sau al patrulea capitol thinking

| SeRiOlIc a răspuns:

Dar eu mor de curiozitate, de ce puneti toti intrebari de genul asta straight face. Pe mine deja incepe sa ma enerveze Naruto... cu toate ca e cu razboiul etc, a scazut enorm din fani straight face.

| MJ4everkingofpop a răspuns (pentru SeRiOlIc):

Nici eu nu ma mai uita pre mult la Naruto Shippuden...De cand a plecat sasuke si a murit Jiraya nu prea ma mai intereseaza atat de tare...

| positivity a răspuns (pentru MJ4everkingofpop):

Draguță, e o prostie să te uiți la un anime doar pentru niște personaje.
Dacă personajul moare, dar anime-ul are o poveste grozavă, nu te mai uiți la anime-ul respectiv doar din cauza unui personaj?
E o prostie să faci asta!
Te uiți la un anime, pentru poveste în sine, pentru personajele bine făcute, pentru tot. Nu doar pentru că apare sau nu Sasuke.
Şi în plus, stai calmă, Sasuke va apărea peste câteva episoade.