| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi face si mie vizualizari si da apreciate la videoclipurile mele de pe YouTube va primi funda. Ca sa le vedeti scrieti pe YouTube cristi98d.

5 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Du-te sictir de aici, jet cu cacaturile tale de concursuri!

| Alrawan a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Honey. N-am nevoie de parerea ta :*
Nu te-o bagat nimeni in seamawinking
Crezi ca impresionezi pe cineva daca intri pe un site-uri, cum ii TPU si incepi sa injuri? -.- Nu scumpule. nu impresionezi pe nimeni, ba chiar te faci de ras. :* esti doar un cacacios mic care n-are ce face si se ia de toti ca sa se dea mare. Bravo. Vrei si un nobel pentru asta? :* Tie ar trebui sa-ti fie luat accesu la internet.Asa ca, du-te joaca-te cu masinutele in nisipi.winking

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru Alrawan):

Ba nu asta e CCU

| Alrawan a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

raised eyebrows
Tot am inteles din ce-ai zis -.-