| maruta25 a întrebat:

cine imi poate da idei pentru carti de povesti, benzi desenate, carti cu vampiri., etc. dau funda si vot. aaaa si panglica.

3 răspunsuri:
| Mamarutele a răspuns:

Eu ti-as recomanda cartile:"Sabia din grota", "Casa mea bantuita" si "Rapirea broastelor". Toate sunt din aceeasi colectie: "ARAMINTA NALUCILA".

| IonicaSuper a răspuns:

Incearca "Vampirii din Morganville", sunt o super colectie de carti cu vampiri.

| followstars a răspuns:

Cu vampiri: twilight, cu varcolaci: nu plange sub clar de luna, seria lupii din marcy falls (astea sunt carti..sunt de dragoste, mie mi'au placut mult), benzi desenate: vampire knight (e si manga si anime..manga e in engleza si il poti citi pe mangareader.net) sper ca te'am ajutathappy