| lary1399 a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste anime-uri sau manga care sa fie in ca DN. Angel sau Yu-Gi-Oh? Ma refer ca vreau sa aiba si putina romanta (dar nu neaparat), dar cel mai important e ca personajul principal sa aiba 2 personalitati cum sunt Dark si Daisuke, respectiv cei 2 Yuugi. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndreeaRlx a răspuns:

Amnesia
Kuroshitsuji
Death-Note

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

- Elfen Lied
- Guilty Crown
- Air Gear
- Rosario Vampire

Vizionare placuta!

| lary1399 explică (pentru ryuu):

De elfen lied si de Rosario vampire stiam deja si le-am vazut, iar celelalte 2 nu prea par a avea legatura cu ce-am cerut eu.

| seigi123 a răspuns:

Oracolul intunecat este si film.(((