| Bianca4926 a întrebat:

Cine imi poate zice cele mai comice enunturi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Madysss a răspuns:

Culmea cunoasterii : sa stii totul despre altii si nimic despre tine
Culmea durerii: sa alergi pe o lama de cutit si sa pui frana
Culmea somnului: sa te trezesti inainte sa adormi
Culmea unei delicatese : sa o faci de cacao
Culmea identitatii : sa stii intodeauna ca esti, dar niciodata Cine esti laughing
Culmea medicinei: frumoasa din padurea adormita sa gaseasca remediul insomniei
Culmea zoofiliei- sa pui o vaca capra laughing
Culmea prostitutiei- sa fii curva in insulele virgine

10 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Să te arunci de pe prima treaptă a scării.

| Bianca4926 explică (pentru Elsiane):

Foarte bun raspunsu

| cinenuvedenustie a răspuns:

Culmea culmilor-mutul ii spune surdului ca orbul se uita la ei.
Culmea tranvaiului-sa-l traga politia pe dreapta.
culmea norocului-sa te calce o salvarie
Culmea zborului-sa zbori prin cerul gurii
Culmea dresajului: Sa imblanzesti fiare vechi.
Culmea rasismului: Sa bei whisky "Black & White" din pahare diferite.
Culmea fotbalui 1: Sa inceapa meciul si pe gazon sa scrie,, Nu calcati pe iarba.
Culmea fotbalui 2: Sa dai gol si in reluare sa ratezi.
Culmea sportului: Sa alergi singur si sa iesi pe doi
Culmea habitatului-sa locuiesti intr-un bloc notes
Culmea credibilitatii :Sa crezi ca mama ta e virgina!
Culmea amabilitatii: sa-si ceara scuze proful care te-a prins copiind...
Culmea rabdarii:Sa iei apain gura si sa stai pe plita pana se fierbe.
culmea geloziei:sa fii gelos pe soare ca-ti arde nevasta!
Culmea geografiei 1:Sa intre Varful Omu in pestera Muierii
Culmea nesimtirii:Sa -ti faci nevoile in fata usii cuiva si sa-i ceri hartie igienica.
Culmea sarutatului:sa saruti o gura de canal
Culmea culinara:sa mananci piept de gaina si sa-ti ramana sutienul in gat
Culmea recordului: să treci Dunărea înot în lungime.

Culmea tehnologiei: să alungi musca de pe monitor cu mouse-ul.

Care este culmea lungimii? Să scrii pe un Tico "Long vehicle"!
Culmea geografiei 2: Sa deschizi Portile de Fier cu Cheile Turzii
Culmea politetii.Sa-i dai brânci unei babe pe scari si sa o întrebi de ce se grabeste!

Care este culmea zgârceniei?
Sa dai un bip la 112!
Culmea inaltimii:sa te arunci de pe un bloc de desen!
Culmea aritmeticii:sa te culci cu 2 necunoscute si sa nu rezolvi nici una!
Culmea suspansului:iti spun maine!

| Bianca4926 explică (pentru cinenuvedenustie):

Offf, de ce nu ti-am dat tie funda!

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru Bianca4926):

Hihihi...mai poti pune o data intrebarea si eu sa-ti dau rasp, atunci imi poti sa funda..hihihi

| Bianca4926 explică (pentru cinenuvedenustie):

Nu se mai poate, deja i-am dat lui madysss raspunsul castigator...

| DarkShadow26 a răspuns:

Plictisit de a fi plictisit, pentru că a fi plictisit e plictisitor, iar când e plictisitor esti plictisit de plictiseală, nu?

| FRyends_TheBest_1997 a răspuns:

1. Vreai sa facem un copil? Sa planga!
2. Vrei o limba? De cal!

| Bianca4926 explică (pentru FRyends_TheBest_1997):

Amuzant, da nu ca Madysss

| ir3al a răspuns (pentru FRyends_TheBest_1997):

laughinglaughingmeritai funda