| Dayana12345 a întrebat:

Cine imi spne toate informatiile despre IMVU? dau funda la primul raspuns bun! scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| NuCredd a răspuns:

Imvu este un chat 3D in care tot ce faci este sa intri in anumite camere 3D si sa vorbesti cu alti oameni din lumea intreaga. Iti poti imbraca si face avatarul sa arate asa cum vrei tu cumparand lucruri de la shop; le cumperi cu credite. La inceput iti dau ei 1, 500 de credite, sunt oferte pentru a castiga free credits, si ii mai poti cumpara cu cardul sau cu telefonul. Cam atat.

Fundaa?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuCredd):

Multumesc, nici eu nu stiam prea multe, dar de la unii am inteles ca e mai degraba un joc. Adica ei se intrebau reciproc: "Joci Imvu?", dar nu stiu... Tu -folosesti- IMVU? big grin

| NuCredd a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, multi folosesc joci imvu, pentru ca totusi este mai simplu sa spui ''Joci imvu''. Dar nu este un joc, nici nu iti poti misca avatarul, doar de pe un scaun pe altul folosind click-ul. happy

4 răspunsuri:
| kidukka6 a răspuns:

Este un joc virtual:de exemplu avatarul meu este de pe imvu...dar am jucat 1 an si nu mi-am dat seama ca imi viruseaza calculatorul/computerul.De fapt am observat ca intr-un folder din calculator (My computer) era plin (adica era rosu) nu mai avea memorie si uite din senin ca mergea tot mai greu va spun tot eu de ce! Pentru ca era un joc virtual de cate ori intram sau ieseam se tot adunau in acel folder mii de pagini de la imvu...Imi pare rau ca l-am sters din cauza asta si nu mai pot sa-l downloadez ca are virusi si se blocheaza.Am vrut sa ai si asa ceva la cunostiinta pentru ca nu ti-a spus nimeni de aici. Multumesc anticipat.

| Mihalache_Adriana_1987 a răspuns:

Daca untru pe imvu cu telefonul de ce nu ma pot misca cu prin camere