| Levya a întrebat:

Cine imi spune cea mai amuzanta gluma?:X funda

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mdany a răspuns:

La o intersectie s-au tamponat un american cun un Ford, un japonez cu o Toyota si un roman cu o Dacie.Americanul studiaza daunele si spune:
-S-a dus leafa mea pe o luna de zile
Japonezul spune:
-Si a mea pe doua
Romanul se vaita:
-Am strans cureaua 15 ani ca sa pot cumpara masina asta si acum s-a dus.
Americanul si Japonezul ii spun:
-Cine-i de vina ca ti-ai luat cea mai scumpa masina?
Trebuia sa iti iei una ieftina asa cum am facut noi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unul țopăia de mama focului.
-De ce sari așa de mult?
-Am uita să agit flaconul de medicamente!
Pa, pa.

| Viorellilo07 a răspuns:

-Ce ti-a picat la BAC?
-Mi-a picat tot liceul.

| Ralucutza15 a răspuns:

Trei ingineri discuta intre ei despre natura corpului uman. Unul din ei zice: - E clar ca a fost conceput de un inginer mecanic: articulatiile, oasele pentru. sustinere. - Nu cred, zice altul, a fost facut de un inginer electronist: toate conexiunile nervoase, sistemul nervos,... Al treilea: - Nu s. fundita?

| Ralucutza15 a răspuns:

Trei ingineri discuta intre ei despre natura corpului uman. Unul din ei zice: - E clar ca a fost conceput de un inginer mecanic: articulatiile, oasele pentru. sustinere. - Nu cred, zice altul, a fost facut de un inginer electronist: toate conexiunile nervoase, sistemul nervos,... Al treilea: - Nu s

| flory9787 a răspuns:

Un daltonist la cursul de conducere auto : -- Domnule da' ce faci, treci pe rosu? --Domnule instructor, ma scuzati dar sunt daltonist. --Si ce-i cu asta domnule? La voi, acolo, in Daltonia nu sunt semafoare? daltonist = om care vede alb - negru. Sau : Cercetatorii americani au inventat un robot care in 5 min. captureaza infractorii. Au testat robotul in China, iar in 5 min., robotul a prins 10 infractori. In Romania, in 5 min., robotul a fost furat. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare: Care este cea mai adevarata definitie a globalizarii?
Raspuns: Moartea printesei Diana !
Intrebare:Cum asa ?
Raspuns:O printesa engleza cu un amant egiptean are un accident intr-un tunel francez... ...intr-o masina germana cu motor olandez, condusa de un belgian, imbatat cu wiskey scotian, urmarita fiind de paparazzi italieni pe motociclete japoneze. Printesa era tratata de un doctor american cu medicamente braziliene. Si chestia asta iti este trimisa de un ardelean, iar tu o citesti pe un monitor corean, asamblat de muncitori din Bangladesh intr-o fabrica din Singapore , transportat cu vapoare de indieni si descarcat de sicilieni, transportat din nou in camioane conduse de soferi turci si in final vanduta tie de evrei destepti.