| Anailyn a întrebat:

Cine imi zice si mie niste bancuri supe, ofer funda

Răspuns Câştigător
| ssmille a răspuns:

2 mosi stau pe o banca. si prin fata lor trece o fata superba.la care unul din mosi :
-O vezi pe tipa aia? moare dupa mine
-Ei da cum asa?
- Doar n o sa moara inaintea mea laughing

Bulă super concentrat se uită la tv la meci, şi dintr-odată … poc! Primeşte o tigaie în cap de la soţie:
- Ce ai femeie?!
- Am găsit în buzunarul tău un bilet pe care scrie numele de Isabela Maria,
cine e?!
- Un cal de curse pe care am pariat, răspunde senin Bulă.
A doua zi se întâmplă acelaşi lucru dar Bulă primeşte o tigaie şi mai zdravănă în cap:
- Acuma ce naiba mai ai cu mine?!
- Te-a sunat calu!

La un bal un tip se duce la o fata
-Papusa dansezi
-Da
-Atunci lasa-ma sa stau si eu pe scaun

Un individ evadeaza din inchisoare. Intra intr-o casa la nimereala si gaseste un cuplu in pat. Ii cere tipului sa se ridice si il leaga de un scaun, apoi, in timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, o saruta pe gat, apoi se ridica si merge la toaleta.

Barbatul ii zice femeii: "Uita-te la infractor! a stat multi ani la inchisoare si n-a mai vazut demult o femeie. Am vazut cum te-a sarutat pe gat. Daca vrea sex, sa nu te opui, sa nu tipi, da-i satisfactie, chiar daca iti este sila de el! E periculos, iar daca o sa se infurie, ne va ucide. Sa fii tare, iubita mea! Te iubesc!"

Femeia: "Nu ma saruta pe gat, ci imi soptea la ureche. Mi-a spus ca e homosexual si crede ca esti dragut, apoi m-a intrebat daca avem vaselina in casa. Eu i-am spus ca este in baie. Fii tare, iubitule! Si eu te iubesc!"

Merge o baba la doctor si intreaba unde e inima. Doctorul ii raspunde: In partea stanga, sub san. A doua zi, titlu in ziar: O batrana, in incercarea de a se sinucide, s-a impuscat in genunchi.

In fata portii Raiului vin trei oameni. Cand iese Sf. Petru le spune:
- Imi pare rau fiilor dar in Rai nu mai este loc decat pentru o singura persoana. Ceilalti doi se vor duce in Iad si vor suferi torturi interminabile.
Unul dintre cei trei intreaba cum se va decide cine merge in Rai, iar Sf. Petru le spune:
- Pai cine imi va spune cea mai interesanta istorie despre cum a murit, va merge in Rai!

Acestea fiind spuse, il cheama pe primul om in biroul lui. Acesta ii povesteste:
- Se facea ca imi dadusem seama ca nevasta ma insela. Asa ca intr-o zi plec de la servici mai devreme ca sa o surprind. Sparg usa si o gasesc goala in mijlocul camerei. Caut in toata casa si nu gasesc nimic iar in momentul in care eram pe punctul de a-mi cere scuze de la doamna mea, il zaresc pe imputit atarnand de o fereastra si fara sa ma mai gandesc il lovesc cu toata puterea cu o bata de baseball, tipul cade dar se prinde 2 etaje mai jos de o alta fereastra, atunci iau frigiderul intr-un atac de furie si-l arunc pe fereastra cu motiv de a-l distruge complet. Faza este ca mi se prinde haina in usa frigiderului si cad cu el cu tot si mor, dar macar ma consolez ca imputitul a murit si el.
Sf. Petru il cheama pe al doilea om la el in birou. Acesta ii spune povestea lui:
- Eu eram curatator de ferestre si cum lucram le etajul 20, cad de pe platforma, dar prin miracol ma prind 5 etaje mai jos de o fereastra. Faza este ca iese un descreierat cu o bata de baseball si ma pocneste pana cad. Prin alt miracol ma prind de o fereastra mai jos. Fericit incep sa ma catar ca sa intru in camera, dar acelasi descreierat imi arunca un frigider in cap si cad pana ce mor.
Sf. Petru cheama pe al treilea om la el in birou. Acesta ii spune povestea lui:
- Pai sa vezi, eu eram gol intr-un frigider…. rolling on the floor

funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| mari0411 a răspuns:

Doi frati merg la scoala doamna ii zice la unu cel mai prost sa zica alfabetu pana la c.Si nu stia si fratisu l-a lovit el a zis a.Ia zis fa ca oaia a facut bee.Ia soptit ceva a zi ce.plzzzz funda tongue

| AndreiRevine a răspuns:

Finetze,esti praf, de fapt e asa, Bula si Strula au avut ca tema sa invete primele 3 litere din alfabet, bula nu lea invatat iar Strula a vrut sa-l ajute.A doua zi la scoala:
Doamna:Bula spune literele
Strula il inteapa pe sub banca cu un pix pe Bula
Bula:Aaaaaaa
Strula:Bula cum face oaia?
Bula:Beeee
Strula:Bula, a murit mata
Bula:Ceeeeeeeeeee?

| Vlad93 a răspuns:

În avion, la clasa întâi, o doamnă e aşezată lângă un domn. La un moment dat, ea începe să strănute şi de fiecare dată începe să tremure din toata fiinţa ei, după care îşi şterge delicat nasul.
Istoria se repetă, la care domnul de lângă ea i se adresează:
- Mă scuzaţi, nu vreau să vă inoportunez, dar mi-e imposibil să mă abţin să vă întreb: de ce tremuraţi aşa de tare de fiecare dată când strănutaţi?
- Pentru că sufăr de o boală foarte rară, de fiecare dată când strănut, am un orgasm.
La care domnul, un pic jenat că nu a mai auzit de asemenea boală, o întreabă grijuliu:
- Şi luaţi ceva?
- Da... piper...

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Copii, pentru ca ati fost asa de cuminti, azi o sa va duc la cofetarie, sa vedeti cum mananca lumea prajituri!

După a doua runda boxerul intreabă de antrenor:
- Cum crezi, pot să-l inving?
- Bineinteles! Dacă ai de gând să dai si mai departe asa din braţe, în cele din urmă el va răci şi va face pneumonie.

Un dinamovist intra intr-o biblioteca si o intreaba pe bibliotecara:
- Buna Ziua! Aveti cartea "Dinamo in Liga Campionilor"?
- Da. Vedeti ca e la raftul cu SF.

- Doctore, doctore, cred ca vad dublu.
- Bine, asaza-te pe canapea.
- Pe care?

Doi tractoristi se pun sa manance. Vine primarul si-i intreaba:
- De ce nu semanati, ma?
Unul dintre ei ii raspunde:
- Pai nu suntem frati!

| Holyman a răspuns:

Uite acici o balada facute de la mine mentru tine:
Papusika frumusica statea si isi freka pizd*lica
Mama ei cand o vedea frumos ea bata pregatea
Papusika alerga naspa scapa de par de dezmembrare
Abia se mai tine pe picioare!
Cand veni acasa mama sta la masa!
Ai noroc ca te-a iertat si frumos te-a invitat
Pe un scaunel frumos
Foarte mare si firos(cu fire multe)
Care avea 100000 de volti in ea
Mama se calma la perete se ducea
Un buton ea apasa
Si ce se intamplaaa...
Papusika se corentaaaa si mureaaa
Sfarsit laughing)))))))))))))))

| Anailyn explică:

Ft amuzant Assasynul99 dar am uitat sa rad:p:p la alt banc mai bun poate ma chinui sa zambesc:p

| vladbob10 a răspuns:

Ion a auzit la stiri ca vor veni etraterestri el s-a speriat pe moment dar apoi s-a dus sa coseasca,vede pe camp un om mic verde si cu ochi bulbucati, ion i-a spus:eu sunt ion, cosesc.ala nimic apoi ion i-a spus:eu ino asta coasa, cosesc.alaiar nimic aoi ion spune:eu ion fiinta de pe terra asta coasa cosesc. apoi ala zice:eu padurar ma cac(daca nu te-ai prins paduraru era mic ca statea p vine iar avea ochi bulbucati de la taiatul lemnelor)bafta