| MariusZap a întrebat:

Cine se uita la Highschool DxD?
Este adevarat ca sezonul 2 va aparea in Mai 2013?
Care fata din anime va place?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Da, este adevarat ca o sa apara un al doilea sezon, dar nu se stie inca data. In mai apare un ova.

3 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Inca nu se stie sigur cand va aparea. Urmareste acest site in stanga:http://myanimelist.net/anime/15451/Highschool_DxD_2nd_Season/characters
Episodes: Unknown
Status: Not yet aired
Aired: Not available
Aici v-a scrie cand apare :D. Si imi place de Toujou Koneko.

| MewMewPissyMew a răspuns:

Va aparea sezonul2...asa cum apar si alte sezone ex din kuroshitsuji, death npte, etc...dar oricum anul asta s-a spunca va fi un an plin de noi animeuri.

| Ace77 a răspuns:

Da o sa apara si raspunsul meu e Asia!