| LuCi82820 a întrebat:

Cine spunde primul ca vreo o fundita primeste o fundita dar spuneti si de ce vreti o fundita ok

Răspuns Câştigător
| VisSs a răspuns:

Vreau o fundita ca sunt noua pe site si vreau si eu prima mea fundita.batting eyelashes :*

4 răspunsuri:
| Adolescenta a răspuns:

Vreau funda laughing

am prea putine sad

| fery_6259 a răspuns:

Vreau eu o fundita tongue de ce? Ca sa am si eu una laughing

| andru8700 a răspuns:

Vreau fundita deoarece in seara asta doresc sa fac 20 de funde, am doar 17 si vreau 20 in seara asta.

| nelanely a răspuns:

Nu vreau o fundita eu doar ma distrez pe aici laughingsa uit de rele imi place sa citesc com. sinteti niste draguti