| ViezurE a întrebat:

Comic cu @Crismany dacă tot a cerut să fie într-un comic. http://i.imgur.com/txhaH.jpg

7 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Striker,ia taci tu acolo mah trotineta, tu vorbesti ala care deseneaza comicuri in 2 minute, cum sa iti zic...Viezure e un zeu al comicelor printre care mai e si pinguinul, cretaker, mufla...

P.S. Cool story bro nu e a lui cretacker,

| Somberヅ a răspuns:

Rafica nu este buna, Comicul nu este amuzant, si numai repetati ce zice Cretacker! (Cool Story Bro?) o prostie

| Cristianne a răspuns:

Helău ViezurE.Iti admir comicul dupaia.Mai inainte...

Auzi mă bărzăune(@Striker)nu am nimic cu tine...doar cateva:

1.Grafica aia e una care chiar e cool.Adica,mai nou, daca inca nu ai trecut pe la Comics, asa se fac mai nou ălea fun.

2.Ba e amuzant.

3.*se reuită să vadă ce a mai comentat @Striker*

4.Nu Cretaker zice asta.

5.E Cretaker, nu Cretacker.

6.Cool Story Bro nu e prostie.

7.Nu există.

Revenind la comicul tau," ai laic " (da, am făcut-o intentionat.zic asta pentru că toată lumea sare pe mine dupa aia.)

Continuă. Baftă.Pa-Pa.

| ViezurE explică:

@Striker
"Cool story bro" nu e replica lui cretaker drăguţule.Da' cum e grafica mă?

| oSalamadra a răspuns:

Haha. laughing Tare!

Striker mie imi place grafica, care e problema? xD

| RockaruL a răspuns:

@Striker,tu vorbesti ma? Uita-te la comicurile tale si apoi la ale lui.Pe ale tale ma pot kaca oricand pe cand ale lui sunt arta pe langa ale tale, ma. Daca grafica lui e proasta a ta e rahat curat.Inchide gura ca pute si stai pe buda la locul tau.

| geoox550 a răspuns:

Mai fa ceva comicuri.Asta este chiar tare DESENAT, dar fara inteles.big grin