| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

Credeți că este o rușine ca mă uit la desene anime?
Vă rog să-mi spuneți ce părere aveți.

9 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Nici gand. Nu vad de ce sa iti fie rusine ca te uiti la anime. Pana la urma sunt pentru toate varstele si sunt foarte diferite de alte animatii.

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru Deleb):

Mda si varul meu mi-a spus ca nu este o rusine pentru ca fiecare om s-a uitat mai mult de jumatate din viata la desene animate si altele

| Fatamuntilor a răspuns:

Din contra....La cat de violente sun unele desene si la limbaj se foloseste eu as impune limita de varsta!
Deci NU!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

E o rusine sa ai ca nume de utilizator "CristinutzaDragutza48", nu sa te uiti la desene.

| SweetMinion a răspuns:

Nu,Doamne frereste, de ce sa iti fie? Cunosc persoane de 26 de ani si mai invarste care vizioneaza anime, si care mai citesc si manga.Anime-urile sunt pentru toata lumea, indiferent de sex sau varsta.

| genifar45 a răspuns:

Nu trebuie sa iți fie rusine pentru ca animeurile sunt de toate vârstele.(Deleb știe ce spune) happy

| differntlife a răspuns:

Absolut deloc! eu de ex am 18 ani si ma mandresc ca ma uit la animeuri laughing) da stiu!
hai sa recunoastem ca la animeuri nu se pot uita chiar si copii pentru ca ati observat de altfel ca japonezii sunt destul de perversi laughing

| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns:

Nu prea cred. Eu, de exemplu, am crezut la fel dar cand am inceput liceul am descoperit ca am o multime de colegi care se uit la anime. Nu e ceva jenant, avand in vedere ca anime nu sunt pentru copii, ci pentru adolescenti.

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru Park_Yu_Kki_1990):

Multu de raspuns dar exista animeuri si pentru copii dar ca să stie toti de pe TPU eu nu ma uit la animeuri pentru 18+