| laura106 a întrebat:

Credeti in bloody mari /
Tata a facut de revelion cu lumina ap. si cu musafiii si nu s-a intamplat nimic

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Serios?
În primul rând, nu-i mai poci numele, o cheamă Bloody Marry.
Păi desigur că nu s-a întâmplat nimic, pentru că e doar o legendă urbană.
Tu chiar crezi toată prostiile?

| robijam a răspuns:

Hai sa fim seriosi, ce tampenie. Singurul lucru bun din povestea asta e cocktailul.

| Ramona000 a răspuns:

O fi nu o fi dar oricum exista dumnezeu

| Gray77 a răspuns:

Se zice ca daca rostesti de 3 ori numele ei in oglinda o sa apara si o sa omoare pe cel care a omorat la viata lui ma rog ceva de genulaughing.Nu exista este si un serial in care foloseste chestia asta

| AdrianMazilu1986 a răspuns:

1.se face cu lumina stinsa
2. trebuie cu 3 lumanari aprinse
3.se face la 00:00
4.succes
5.sa ne spui dupa ce a facut astawinking

| KiduZQ a răspuns:

Da' in Mos Craciun crezi? Sau in iepurasu de Paste? Sau in Mos Nicolae?

| BlackAngel112 a răspuns:

Cred, exista spirite sau suflete care nu si-au gasit linistea, dar nu ar veni la oameni necunoscuti.Doar familia.Ex: un mos ce moare se poate plimba noapte in casa lui.NU spun sa crezi sau nu, asta e opinia mea. Funda? TE ROOG.

| LeWildJoker a răspuns:

Nu cred ca este cea mai buna categorie dar ma rog...depinde de fiecare daca crede sau nu si poate a gresit ceva si de aia nu s-a intamplat nimic.Si inca o corectare, se scrie cu 'y' nu 'i'.

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Da. si marmota invelea ciocolata in staniol.

| YellowSunshine a răspuns:

Imi dau seama ce revelion ati avut voi laughing))))