| larisa2u a întrebat:

Cui ii place comicsul meu? http://imgur.com/iFI9r

Răspuns Câştigător
| NOBODY a răspuns:

Ma.

dezgusti

14 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Sunt total de acord cu @Mjdolhfi. Srios acumstraight face. Comicul tau e reusit, dar...Scrisul. Zau asa! Inteleg ca exista YahooMessenger si scrieti prescurtat, si fara cratima, dar totusi intr-un COMIC ar trebui sa folosesti cratimastraight face. Deci...
Imi palce desenul! Dar "sa-mi"-ul ala. E de fapt "sa-mi".

| NoChanceForUs a răspuns:

Comics=comicuri.Eu vad unul dar am decat un ochi si poate ca o fi 3D.

| BastetReloaded a răspuns:

Wtf? iar abuzati de "schlicking" fara sa stiti ce inseamna?

e ceva gen faping

| rogvaiv10 a răspuns:

Pentru desen ai nota 10 cu felicitari si pentru vorbe un 9.50 funda?

| Love_4994 a răspuns:

Desenul a iesit foarte misto dar poti sa mai lucrezi putin la vorbehappy. Oricum e reusitwinking

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu prea stii sa scrii.Nu te supara, dar asta e purul adevar.

| melc a răspuns:

Nu ea a desenat. A luat de pe rageguy punct ceva.
Si nu, nu m-am prins de gluma.

| LLO a răspuns:

Lasă.te

| Nimic00 a răspuns:

Hm.pai."comicSul" tau. sincer nu ma prea incanta. Probabil nu asteptai si critici negative de vreme ce intrebi "cui II PLACE" dar, crede-ma, e constructiv.

| AnonimaPunct a răspuns:

Intrebarea ta: "Cui ii place comicsul meu? http://imgur.com/iFI9r"
raspunsul meu: NIMANUI, te asigur

| Biuka a răspuns:

Eşti Ca o Varză!

| change12 a răspuns:

Sa mor daca ai umor

| ramonykmony2000 a răspuns:

big grin foarte frumos
am intrat funda?

| ajutorONLINE a răspuns:

Nu ca nu ar fi deloc comic...
dar cred ca e simplu sa dai un click si sa iti apara desenul happy
incearca sa desenezi in paint
nu e nimic personal
dar invata sa muncesti sa capeti respect
mult succes in continuare :*