| товарищ a întrebat:

Cum a putut intra Kisame in Samehada? ( Am ajuns la acel episod si mi-am facut cruce ). L-am vazut pe Zetsu ingropandu-i corpul lui Kisame, dar atunci cand Killer-B a revenit in Kumogakure am vazut Samehada si fata lui Kisame. Chiar a intrat in Samehada sau mi se pare mie?

Răspuns Câştigător
| サクラ a răspuns:

Da, a folosit o copie facuta de Zetsu pentr a parea ca Kisame a murit.Intr-un moment de neatentie pentru ceilalti a intrat in Somehada pentru a se infiltra in sat.

| товарищ explică (pentru サクラ):

Ah, ai dreptate acum am vazut si eu convorbire din Zetsu alb si negru...

4 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Deci, de ce intrebati mereu despre Naruto, cand puteti mai bine sa descoperiti singuri? E alta placere cand vezi, si descoperi singur, decat atuncea cand intrebi. Este mult mai tare asa, si mult mai interesant...

| Lucică1998 a răspuns:

Da a intrat si mai incolo o sa iasa dar o sa-l
omoare Guy