| TraficantDeVise10 a întrebat:

Cum fac rost de monede hi5? Adica este alta metoda in afara sa le cumpar?
Funda!`

6 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Pai...uita-te la ceilalti prieteni si cand vezi ca @name a vandut o recolta si vrea sa imparta monede cu tine dai acolo si castigi 100

Sau vinzi ce ai recoltat tu. Aaaaa... si mai mult creditele se cumpara

| ๓ยเ a răspuns:

Nu stiu.intr-o zi doar am facut cont, am jucat un joc si urmatoarea zi aveam 33 monede

| NobodyHeree a răspuns:

Pai in afara de ale cumpara nu mai exista nici o cale.

| mitzagl a răspuns:

Http://newhi5.uv.ro/Monede/newhi5.html Foarte simplu cu acest hack :D il foloseam inainte eram plin de monede;)

| Valentin1 a răspuns:

Cristi Salut! Le poti avea daca poestezi ceva sau faci ceva mai... stii tu si atunci o sa primesti!

| fetitzacool a răspuns:

Poti da sus castiga monede dper ca am fost de ajutor funda plizz