| Voluntar a întrebat:

Cum iese calul alb din marea neagra? big grin dau funda pentru cal mai prost raspuns.happy

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Nu mai iese pentru ca s-a casatorit cu un calut de mare laughing

19 răspunsuri:
| FiveCuPepeneRosu a răspuns:

Simplu vine la mal

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Mergand sau tropaind laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e stapanu? conteaza... daca e Becali se duce frumos si pune o cruce de lemn... Daca e Basescu stie deja sa inoate >_>.
Daca sunt eu atunci il jelesc pentru ca nu stie sa inoate si nici nu am o barca. E cel mai stupid raspuns pe care l-am gasit.

| AlinaAlly a răspuns:

Venind la mal si uitandu-se daca mai e cineva pe plaja ca sa stie daca merita sa se duca inapoi ca sal salveze cineva

| Mirela14 a răspuns:

Pai albul se combina cu negru si iese grilaughing

| CrowUp a răspuns:

Mare si negru.

| CrowUp a răspuns:

Mare negru si plin de alge.

| myru_6393 a răspuns:

Ud

| myru_6393 a răspuns:

Plin de alge mai nou ca ce e in marea neagra acum sigh

| CautNume a răspuns:

Trage un part (cu spatele la mal) asta inseamna ca in 2 secunde a ajuns aksa...

| ChangeYourLife a răspuns:

Pai calul iese negru si marea ramane alba

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Mort, ca nu-i subacvatic dăăăă!

| XxLorexX a răspuns:

Stiu eu : nu mai iese...

| Rocsaanna a răspuns:

Neutru

| fuckU a răspuns:

Pentru ca albul si negrul sunt non culori si nu se potrivesctongue

| Izza_4461 a răspuns:

Udtongue