| Anonymouse89 a întrebat:

Cum invie mama si tatal lui naruto?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

?

nu invie. ok, sunt inviati, dar nu pentru totdeauna, gen au fost inviati de tobi folosind edo tensei.

(cred)

| Coloringthevoid a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stiam ca a fost doar Minato.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coloringthevoid):

De-asta am zis cred laughing nu m-am mai uitat la naruto de o vreme, nu stiu exact ce s-a intamplat, cum s-a intamplat, cine a facut asta, cine a facut aia, etc

| Ryss a răspuns:

Nu sunt inviati.
Ei apar in episoade din cauza genjutsu-lui lui Madara. si arata ce viseaza fiecare.
Si nu neaparat la asta, mai arata amintri... desi nu are ce sa-si aminteasca cu ei. sunt morti de 16 ani totusi.
Revenind, arata si vise de ale lor. big grin