| Levya a întrebat:

Cum pot devenii si eu placuta de ceilalti? Va rooog ajutati-ma ca la scoala nu prea mai vorbeste cu mine nimeni crying fundita big grin
Scz categoria

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Trebuie sa existe un motiv bun pentru care nu se m-ai prea vorbeste cu tine pe la scoala...

| AndreisiMaicum a răspuns:

Pai.depinde,de exemplu daca nu ii bagi in seama ei vor sa te bage pe tine in seama sau cine stie, sa gasesti un subiect comun ca sa comunicati si incetul cu incetul potae reusesti.

| Narcis2007 a răspuns:

Te bagi singura in seama...

| Florens a răspuns:

Incearca prima oara sa iti faci o colega putin mai populara decat tine apoi ai sa veziwinking

| AnneBre a răspuns:

Incearca pentru inceput sa nu mai puig intrebarile ALTA CATEGORIE pentru ca dupa aia nici noi nu o sa te mai placem, ok?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cine a spus că vei reuși să mulțumești pe toată lumea?
Fii tu însăți și prieteni mai subțiri că nu sunt bune.
Pa, pa.