| yoyo_4674 a întrebat:

Cum pot sa comand numarul 1 din cursul de pictura?
eram sa uit funda
scuze categoria

4 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Doamne! Ce nu intelegi? POSTEAZA IN ALTA CATEGORIE. Oamenii de aici nu prea se uita dupa ce intrebi tu, se uita dupa comicuri. Pune si tu la Educatie si Cultura Generala, primesti mai multe RAPUNSURI. Sa-mi bag picioarele, sunt perfect de acord cu @CoMyYy! Este "COMICS" nu altceva. Aici nu-ti dam raspunsuri cine stie ce! Du-te la o categorie unde primesti raspunsuri CORECTE!
intelesss?

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Ti-am mai zis de 6 ori tot tie ca n-o mai scuz

| nini69 a răspuns:

Pai comanda pe net intrape gole si sc comanda revistei cursul de pictura si o comanzi dai adresa jud.etc.si ce iti mai cere.

| SpankyAG a răspuns:

Pai nu poti sa te duci la librarie sa il cumperi?
Trebuie neaparat sa il comanzi?