| DenYsuK245 a întrebat:

Cum pot sa dezinstalez sweetim sau ceva de genu...eu il am sters din Pc dar tot imi apare pe mess:d pls dau funditasad

Răspuns Câştigător
| Mytza_6160 a răspuns:

Intra in control panel si intra in add or remove programs si de acolo cauti unde scrie swetim si dai remove.Bafta,fundahappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la panelu de control de la start si intrii la dezinstaleaza un program intrii si acolo si cauti sweet im asta e cu rosu daca nu ma insel dai click pe el odata si sus iti arata dezinstaleaza daca nu reusesti da-mi idu tau de mess si intru cu team ti-l scot eu. ai incredere

| vBunicutzu023 a răspuns:

Uita-te in Yahoo! si ai acolo unistallul sau intra in Control Panel>Add or remove programs>Sweetim. Cu placere tongue