| Muflă_7289 a întrebat:

Cum pot sa slabesc? cel mai comic raspuns funda happy

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Mancand inghetata cu glazura de ciocolata grazurata cu alune glezurate cu glazura de vanilie glazurata cu glazura de capsuni laughing

4 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Pune`te pe cura de ingrasat laughing)))

| TFK a răspuns:

Mananci:5 pungi de chipsuri, inghetate de toate felurile, cu toate toppinguriele, 4 Pizza, 10 shaorme, sa mananci la McDonalds, la KFC... FUNDA?big grinbig grinbig grin

| PisikaNeagra a răspuns:

Cu grija laughing
Mancand numai pizza.
MIC DEJUN :pizza cu ou
PRANZ:pizza obisnuita
CINA:pizza cu iaurt
Mananca asa timp de o saptamana happy

| tomy111 a răspuns:

Mancand orez crudlaughinglaughing.
Serios, exista o cura cu orez crud dar trebuie luat in anumite cantitati anume in perioade anume.laughing