| UcihaItachi a întrebat:

Daca ar fi sa se mai bata odata Sasuke cu Itachi cine ar castiga?

6 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

,,Nu pune intrebari care sa necesite interventia Mamei Omida'' Dar daca ar fi doar sa imi dau cu parerea... va fi remizalaughing

| Cristian2003 a răspuns:

Sasuke

| erzabadgirl08 a răspuns:

Itachi,evident, e mai puternic, mai destept, si are mai multa experienta si mai mult calm.

| Ilarionus a răspuns:

Daca itachi s-ar pune pe lupta serioasa cu sasuke normal ca ar castiga ca atunci doar s-a lasat ca sal protejeje

| VINTANGEq a răspuns:

Itachi ar castiga deoarece este mai pregatit decat sasuke si din punct de vedere al fizicului cat si mental, dar avand in vedere lupta lui cu sasuke, eu cred ca atunci s-a lasat de dragul lui sasuke happy.

| HazyRabbit a răspuns:

Itachi. E mai puternic decat Sasuke, si mai inteligent.
Oricum, nu va mai avea loc o lupta intre acestia 2.