| anonim_4396 a întrebat:

Daca vrei sa-ti cumperi un bumerang nou, cum te descotorosesti de cel vechi? tongue

Răspuns Câştigător
| DianaDiii1761b a răspuns:

Raspuns mai dificil. Eu una as face asa: l-as rupe in doua, apoi inca odata, apoi iar, apoi il infasor in aluminiu apoi il mototolesc, apoi il arunc intr-un cos de gunoi, apoi sar pe el si il fac mai mic, apoi il bag intr-altul, apoi intr-altul, apoi in masina de gunoi, apoi il chem pe big foot sa mototoleasca masina sa o bage intr-alta masina de gunoi. apoi il lipesc pe big foot de masina noua de gunoi cu scoth, apoi iar in aluminiu, apoi in groapa de gunoi. Si gata. Sper sa apara numarul de telefon a lui big foot in pagini aurii laughing