| GabytzaDoolce a întrebat:

Dati-mi pls multe bancuri noi, nu luate de pe alte site-uri. Fundoooi!

Răspuns Câştigător
| Kida_5763 a răspuns:

La spitalul de nebuni, nebunii statea atarnati pe pereti.Doctorul vine si spune:-A venit toamna! Toti nebunii cad in afara de 2. Doctorul spune din nou:-A venit toamna! Cei 2 tot acolo raman...Doctorul: Dar voi de ce nu cadeti? Nebunii:-Noi suntem conifere! rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Uita-te aici: http://www.bancuri.net/

| Esperança a răspuns:

Pai si ce ai vrea draga sa compunem noi bancuri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copchii, nu mai confundati categoriile! "Comics" e una iar "Trivia/Amuzante" e alta!