| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nota? Fara suparare dar nici 1 nu pot sa iti dau. Acela nu este comic, sunt doar niste copii (adulti) pusi de pe calculator cu un program. COMIC inseamna sa desenezi cu mana ta, serios acum. Multi intelegeti gresit categoria si sensul cuvantului COMIC/COMICS! Fara suparare, dar un comic reusit inseamna sa-l faci cu mana ta. E de nota 10, dar as da nota calculatorului ca a facut asta.straight face.
NU O LUA PERSONAL...Nu vreau sa te superi pe mine, sau ceva doar e o observatie. Nu ai obsevat celelalte comicuri? Acum S.E.R.I.O.S nu o lua P.E.R.S.O.N.A.L!

| Th3Public3N3MY a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Amuzante intamplarile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dati nota"...7