| RequalizeD a întrebat:

De ce balerinele merg mereu pe varfuri? Nu ar fi mai simplu sa angajeze balerine mai inalte?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@Deeaa esti prea idioata faci niste comicuri de chisat in plus mai si plagiezi

5 răspunsuri:
| 1ce a răspuns:

Ele nu merg pe varfuri pentru a fi mai inalte ci pentru ca le comfera mai multa gratie, si ti se pare ca rotatiile alea ar putea sa le faca pe toata talpa?

| Deeaa a răspuns:

Balerinele nu merge pe varfuri ca sa para mai inalte, ele merg pe varfuri ca sa dea senzatia ca zboara si in plus pentru a avea mai multa gratie! Funda?

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Eeeeee,is mai scumpe alea...

| SmileyyXD a răspuns:

Nu merg pe varfuri, merg pe poante.dar ce sa stiti voi astia fara minte?! Da si eu sunt balerina si nu sunt angajata sa merg pe varfuri dar unii dintre voi nici nu ganditi ceea ce scrieti.si app ce legatura are asta cu "comics"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti ce inseamna "comics"? Mai du-te pe la scoalawinking