| GeaninaGeani95 a întrebat:

De ce mi s-a blocat jocul Farm Heroes Saga de pe fb la nivelul 5? Arată că se încarcă și nu se deschide să joc. sad. Fundițăă!

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da mai multe refresh-uri la pagina!
Daca nu merge, sterge cookie si cache din browser.Aduci browserul la cea mai noua versiune, deasemeni si Flash Player.

Pentru alte detalii (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| GeaninaGeani95 explică (pentru neluL):

M-ai spart... NU știu...

| neluL a răspuns (pentru GeaninaGeani95):

Ma gandeam eu big grin Ce browser folosesti?

| Alexutzuu96 a răspuns (pentru neluL):

Si eu am aceeasi problema, am Mozila si Google. Am dat 10 refres-uri dar nu merge. am sters tot, cred ca e ceva din applicatie

| neluL a răspuns (pentru Alexutzuu96):

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Google Chrome
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Da clic pe pictograma cheie din bara de instrumente a browserului;
Selecteaza Tools (Instrumente), apoi (Clear browsing data) (Stergeti datele de navigare);
In caseta de dialog care apare:
Din lista derulanta, selecteaza datele pe care doresti sa le stergi; selecteaza „the beginning of time" („de la început") pentru a sterge toate datele;
Bifeaza caseta de selectare -> Empty the cache (Goliti memoria cache).
Acum, clic pe Clear browsing data (Stergeti datele de navigare).
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).

| GeaninaGeani95 explică (pentru neluL):

Eu am făcut același lucru, cred că nu merge pentru că am 5000 de prieteni cred, așa m-am săturat, n-am să stau de acu să-i șterg pe toți...

| neluL a răspuns (pentru GeaninaGeani95):

Nu au legatura prietenii de pe facebook cu aplicatia in sine! Mai sus ti-am zis cum sa-ti cureti browserul. In cel mai rau caz nu ai suficienta viteza la internet.

| roxett123 a răspuns (pentru neluL):

Buna! Si eu am aceeasi problema. Eu folosesc GOOGLE CHROME si mai sus,, LA STERGE COOKIE-URILE DIN BROWSER''...ai spus sa dam clik,, pe cheia aia'', mai exact in ce parte a ecranului este cheia/ Eu nu prea ma pricep si nu o gasesc :-D

| roxett123 a răspuns (pentru neluL):

Buna neluL! Si eu am aceeasi problema. Eu folosesc GOOGLE CHROME si mai sus,, LA STERGE COOKIE-URILE DIN BROWSER''...ai spus sa dam clik,, pe cheia aia'', mai exact in ce parte a ecranului este cheia/ Eu nu prea ma pricep si nu o gasesc :-D

| neluL a răspuns (pentru roxett123):

In dreapta sus (ai trei linii orizontale)!

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Nici la mine nu merge pe nici un fel de browser nici mozila nici chrome nici explorer nici safari nimic nimic! Joc handicapat.

| Glomnicu_Marian_1991 a răspuns (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Ati aflat pana la urma care e problema?

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru Glomnicu_Marian_1991):

Faza este ca la unele conturi trece de level 5 la altele nu!

| Moraru_Gabriela_1968 a răspuns:

De ce mi s-a blocat farm heros saga de pe fb la nivel 5

| Moraru_Gabriela_1968 a răspuns:

Aceias problema o am si eu ca geanina_geani_1995

| Moraru_Gabriela_1968 a răspuns:

Nu stiu

| Glomnicu_Marian_1991 a răspuns:

Deci? stie cineva care e problema am incercat toate variantele de mai sus si nici vb sa mearga