| CarinaVonPhetamine a întrebat:

De ce prostii sunt prosti?laughing

Cel mai comic raspuns ia FUNDA si VOTUL!

Răspuns Câştigător
| Gumitzza5 a răspuns:

Pentru ca sunt prosti si asa s-au nascut prosti si asa vor muri ca niste prosti pentru ca sunt prosti deoarece ei sunt foarte prosti ca asa au numele de prosti ca niste prosti stau ca prosti si se uita prost la tine

15 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

oh go on sa se mire lumea...

| Adry05 a răspuns:

Ca maicasa era blonda... si taicasu... saten

| Adry05 a răspuns:

Ca maicasa era blonda... si taicasu... saten

| Adry05 a răspuns:

Ca maicasa era blonda... si taicasu... saten deschis

| Kristtine a răspuns:

Pentru că proştii au fost făcuţi de Dumnezeu pentru a-şi bate lumea joc de ei.

| theLITTLEsunShine a răspuns:

Ptr. ca toti avem acest drept dar prosti au luat sh prostia noastra sh profita d acest "drept" sh a devenit un stil d viata pentru ei happy

| 0PopaPorno a răspuns:

Pt. ca asa i-a lasat mama natura.

| Cristy990 a răspuns:

Pentru ca Dumnezeu a trimis inteligenta prin ploaie iar ei aveau umbrelalaughing

| Caligula_9307 a răspuns:

Pentru ca pun intrebari pe TPU aiurea.

| Leylla a răspuns:

De ce prostii sunt prosti? simplu...pentru ca sunt prostilaughing...

| Nymphetamine a răspuns:

Pentru ca esti tu extraordinar de "inteligenta" kiss de-aia!

| thisisMirel a răspuns:

Prostii sunt prosti pentru ca au multa prostie si cand erau ei mici mici mici adica cand i-a nascut tatal lor cand a vomitat in wc au luat prostie de la niste prosti mai mari si acei prosti veau in creier un cip care era prost de la un mare prost robot care nu stia ce e aia prost si prostia cea mare e ca dumnezeul cainilor a facut vreo 3 caini prostii si aceia s-au inmultit si au invceput sa se corceasca de prostie ca si vorba aia din fata prostului si Budha se da la o parte.si pe deasupra prostii au un cip in creierul lor cat al unei furnici care le genereaza niste cifre ...doar 0 si 1 pentru ca prostii nu stiu decat aceste numere 0 si 1 si nu pot scrie 10 pentru ca nu stiu care cifra sa o puna prima si vorba aia :cine rade la urma nu s-a prins de gluma, sau vorba cealalta:cine se trezeste de dimineata doarme mai putin ca cei care se trezesc tarziu... sper ca te-am facut sa razi la urma. funda? macar pentru proverbelaughing

| YoYoLicious a răspuns:

Pentru ca nu-si dau seama ca sunt prosti si, astfel, nu au motive sa incerce sa invete.

| Passions a răspuns:

De mereelaughing si de prostilaughing
glumesc:p

| Annd a răspuns:

Inca nu ti-ai dat seama? Glumeam.