| DeeaDLove12 a întrebat:

De ce s-a schimbat asa de mult categoria Comics...pardon Benzi Desenate...nu mai vad de mult timp nici un comics toti intrebati de anime-urile voastre >_

9 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Majoritatea animeurilor este luat dupa manga (benzi desenate)

Si majoritatea care intreaba sant persoane de 14-17 ani care deocamdata nu au descoperit acesta placere de a citi manga-uri.

Si majoritatea se uita la Naruto.

| AlinKun a răspuns:

Buna momentan este o categorie mai random intre comics si manga, parerea mea ca si noi meritam un loc fanii anime/manga si se pare ca TPU ne-a pus in aceeasi categorie cu comics

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi, nu că le ţin partea sau ceva, dar nu există o categorie intitulată "Anime&Manga"... însă ar putea să-şi pună întrebările la "Filme&Seriale", pentru anime-uri, ar primi şi mai multe răspunsuri, but no one cares.
Cât despre comics, prefer aşa decât ca toţi penibilii şi netalentaţii să ne bombardeze cu comic-uri nereuşite.

| Aneurysm a răspuns:

Bună şi ţie.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Alta persoana care intreaba - De ce s-a schimbat asa de mult. Bla bla... adevarul e ca decat sa te uiti la un comic nereusit, neamuzant si foarte negandit, mai bine asa. Cel putin sunt cativa useri pe categoria asta care vor sa aiba un viitor din asta. De ce intrebati mereu lucrurile astea? Ii dau mare dreptate lui MalleusMaleficarum. Nu-mi spune ca esti si tu unul/una dintre cei care faceau comicuri.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Comicurile alea sunt varza, pierdere de timp, categoria ar trebui sa sa numeasca anime&manga

| Luiza45 a răspuns:

Anime-urile si manga castiga loc in fata altor desene animate si comics. Pur si simplu sunt fascinante.

| Darcreative a răspuns:

Chiar ma intrebam daca mai gasesc si topicuri legate strict de benzi desenate.
Daca vrei noutati incearca pe www.comicsmanga.ro
http://www.comicsmanga.ro/COMIC-BOOKS--cID51.html

| wildwolf a răspuns:

Pai saitul e tpu.RO ceace inseamna ca intra numa romani, iar noi romani preferam sa ne uitam la anime decat sa citim o banda desenata ca cica sant pentru pici, da NU, nu-i asa sant pentru persone de toate varstele, dar sant si unele interzise copilor. Si eu ii safatuiesc pe cei ce stiu engleza sa mearga comixology.com sa se logeze si sa i-si cumpere niste benzi desenste digitale (marvel, dc sau image) si sa descopere minunatia lor, ori sa caute pe youtube amazing spider-man # 649, avengers #1, wolverine and x-men #1, new avengers # 1, batman # 1 (new 52)... aviar daca va place cautati urmatorul numar.