| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Deci...am facut un comic...nu e asa de bun dar pot sa fac comicuri mai bune si mai amuzante:)
comicul se numeste:"la mall cu pitzipoance"
inspiratzia.ehh.vad in fiecare zi cate-o pitzi la mall:(
http://i.imgur.com/wOeg8.png
aa...ma voi apuca de un nou comic, deci. vreau participantzi...2 pers; un baiat sh o fataa:D
si ca sa fie o intrebare:de ce crezi ca ai fi potrivit pentru un rol in noul meu comic?

13 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Mai lucrează puţin la grafică.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Si eu vreau sa apar:baiat, par negru, scurt. Asta-i tot. Ti log frumos tali tali mult mi-am dolit sa apal intl-un comic.

| asjkldfg a răspuns:

Eu vreau sa apar in urmatorul tau comicpuppy dog eyes

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Asta e primul tau comic?

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică (pentru ɹǝʞoſ):

Nu...ma grabeam.de aia grafica e de c*atstraight face
si ideea mi-a venit azidimineata.si num-am mutut gandi mai mult la idei noi.deci...stiu ca este naspa raustraight face

| Inutza0102 a răspuns:

Ador grafica!:X dar imi place si mesajuwinkingPot sa apr si eu in viitorul tau comic? te rog din tot sufletul meu!

| brutus123 a răspuns:

Vreau si eu sa apar.Eu cred ca as fi potrivit deoarece imi plac lucrurile amuzante si pot spune ca sunt destul de amuzant.

| 女明DongRi a răspuns:

E dragut comicul tau, imi place multbig grin
Multa bafta la urmatoarele!

| BellaSomerhalder a răspuns:

Eu nu vreau sa apar in urmatorul tau comic. Dar imi place cu ce te ocupi in. timpul liber, sa presupun.

| FataIntenisi1342 a răspuns:

E misto comicu'.si mie mi se intampla la fel imtru in mall sa imi cumpar o chiestie ceva pe acolo. si ma trezesc inpinsa de pitipoance sau pitzipoance care nu au loc de silicoane sa se dea mai incolo!

| FataIntenisi1342 a răspuns:

In legatura cu urmatoru comic as vrea si eu... fata- par negru mediu si slabuta

| Queensway a răspuns:

Pot sa apar si euu? puppy dog eyes Te log flumos puppy dog eyes

| Ş๓ilē a răspuns:

Hmm...Destul de dragut. Mai lucreaza la grafica.