| UnVis a întrebat:

Din ce anime e Gasai Yuno? Va rog sa-mi spuneti ceva despre animelu din care face parte

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Mirai Nikki se numeste anime-ul.Sau in engleza, Future Diary.
E fain anime-ul.E despre un baiat mai singuratic, Yuki, care isi scrie in jurnal(pe telefon)...si are si un prieten "imaginar".Ma rog,prietenul asta nu era chiar imaginar(era stapanul timpului si spatiului, care ii ofera lui Yuki asta si o putere speciala), iar dupa ce afla asta, lucrurile se complica, si incepe actiunea.E misto.Ti-l recomand.Cheers.