| MociranEduard a întrebat:

Din ce categorie este beyblade-ul (Burn Gasher gb145 wd), echilibru stamina atac sau aparare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l in pace...nu stie ce frumos e beyblade si Burn Gasher este model de atac! funda?

| MociranEduard explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu pe unde sa trimit funda dar iti multumesc foarte mult pentru raspuns.

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Voi aveti mai mult de 8 ani? http://i.imgur.com/Z9pdW.png

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei 4 beyblade daca da uite id eu_vs_tu54

8 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Firar el de cacatblade, ce este asta? o porcarie te joci cu titirezu toata ziua rolling on the floor))))))))

| MociranEduard explică (pentru RB26DETT):

Poate pentru tine.Atunci de ce numiti site-ul ''toti pentru unu''; daca asa vorbiti.Eu am pus o intrebare, caci scria ca toate sunt binevenite. Apoi daca-i asa...

| RB26DETT a răspuns (pentru MociranEduard):

Da dar ce treaba are titirezul cu benzile desenate? asta nu inteleg, puteai sa pui intrebarea la timp liber nu stiu am vazut unele categorii pline de intrebari care nu au ce cauta acolo.

| MociranEduard explică (pentru RB26DETT):

Da dar eu nu mi-am dat seama.Totusi nu mi-ai raspuns la intrebare:din ce categorie e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MociranEduard):

Auzi daca vrei 4 beyblade sa ma contactezi pe mess: eu_vs_tu54