| GroparuVesel a întrebat:

Din episodul trecut al comicului meu numit Teroarea:
Dupa ce Iustinel a fost eliberat si-a format o armata de super-ZEROi cu care urma sa ii innebuneasca pe toti.Aceasta era formata din: LionHeart99(creierul >echipei)= cu asa creier se duce toata echipa, Anonym(copilul de 5 ani lasat la PC), Raresel(prietenul lui Anonym), ILoveOnew( alt copil de 5 ani lasat la PC) si, desigur, Iustinel( cel mai super-ZEROu ).
Cand a vazut ca super-ZEROi s-au unit a hotarat sa isi faca si el o echipa de SUPER-COMICi formata din DonChihote( liderul echipei ), Knownledge( creierul echipei), Catelusa(ii plac catei), NOname(admin-ul/a din echipa)
si BOB( personajul creat si adus la viata de DonChihote).
Oare vor reusi SUPER-COMICi sa ii invinga pe super-ZEROi?
Oare Anonym, LionHeart99 si ILoveOnew pot fi mai prosti de atat?
Oare lui Catelusa o sa ii placa si pisicile?
Oare il imit pe DonChihote?
Oare de ce toate propozitiile mele incep cu oare?
To Be CONTINUED... Oare?
Nu uitati sa aruncati o privire si la prima parte din comic.

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Congratz, asta i-ar mai taia putin elanul la "super-ZEROi".

2 răspunsuri:
| raresel a răspuns:

laughing))))))))))i.ai descris perfect pe toti, esti bun big grin

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente