| RochEq a întrebat:

Dintre kisame si kakashi cine castiga? argumente de ce

dau funda celui cu cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Da intr-adevar amandoi sunt foarte puternici dar castigatorul il vei afla mai jos.
Pai Kakashi e intr-adevar un Jounin exelent de cand era la varsta de vreo 13 ani el era deja Jounin si era elevul lui Minato. Este bun al Taijutsu, se pricepe ceva la Genjutsu, Ninjutsu e intr-adevar uimitor si nu sti de la ce tehnica sa te astepti de la el.
Are : Sharinganul lui Obito care pote folosi Kamui ca si Obito.
Raikiri
Rasengan
Stilul Foc
Stilul apa
Stilul Pamant
Stilul Fulger
Stilul Vant
Are si abilitati de invoncare :
de exemlu haita aia lui de javre

Kisame este un ninja foarte bun si el
Este din Akatsuki are in special cu abilitati de apa. are o sabie care absoarbe chacra. Se poate combina cu sabia lui si sa se faca in Rechin. Deci trebuie sa fi un ninja extrem de bun sa il omori.

Kakashi nu are sanse in fata lui Kisame. Asta este parerea mea. lui Pain daca i-a rezistat vreo 5 minute.
Iar lui Kisame nu iar reista nici lui foarte mult ca nu are cu msa nu il atinga cu sabia lui. Sabia lui Kisame ( este o sabie foarte buna si Kisame nu i-ar i foarte usor fara sa o foloseasca pentru ca atunci nu prea ar avea cu ce sa se lupte. se bazeaza prea mult pe ea. )
Kisame doar cu sabia l-ar bate pe Kakashi, iar in momentul de fata Kisame nu o mai are pentru ca a pierduto in lupta cu Killer Bee. Asa ca Kakashi l-ar omori pe Kisame cu tehnicile lui. Asta e parerea mea. Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Dupa parerea mea va castiga Kakashi.
Pa, pa.

| Okami23 a răspuns:

Cum Kisame este mort, Kakashi castiga

| Cristian2003 a răspuns:

Eu unull sunt 100% sigur ca Kisame castiga

| JustPaly a răspuns:

Dasalam

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Cu siguranta ar castiga kakashi....In primul rand kakashi este un personaj pozitiv.In al 2-lea rand kakashi acum poseda aceeasi putere de teleportare ca a lui obito.In al 3-lea rand kisame este doar sabia de el...samehada care acum apartine lui killer bee.