| anonim_4396 a întrebat:

E ceva comic big grin. Tata are un prieten care sia facut analizele si i-a iesit mai rau de la bautura si fumat. Prietenul ala, sa lasat de baut si fumat si a trecut pe antibiotice. Le ia mult, cum trebuia, si pe urma se duce sa isi faca analizele, si iau iesit si mai rau laughing. Dar si la tata tot la fel a facut si nu a luat antibiotice, a tot continuat pe baut si fumat, si s-a dus la doctor si iau iesit mai bine big grin. E ceva aiurea. Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Chiar nu stiu, laughing e ciudat rau.depinde si de corpul fiecaruia