| NoChanceForUs a întrebat:

Episodul 2: Hamlet la Turnul Eiffel.
http://i.imgur.com/c8pmv.jpg
(Hamlet este protagonistul seriei, acel betiv notoriu si vesnic deprimat.)
Aveti sugestii despre posibilele viitoare locatii?

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs explică:

@Nimic: Exact asta fac pentru astazi, il pun la Statuia Libertatii.o.O De unde ai stiut?

| NoChanceForUs explică:

Just like magic.

| NOBODY a răspuns:

De ce se cheama Hamlet
zici ca are nume de snitel

| Pisicuța a răspuns:

One word:
Lol

| BastetReloaded a răspuns:

Ba',ba,ba'! ma bagi in comic? da' vreau sa ma spanzuri de dildoul ala urias din Germania! Poti?happy

| Nimic00 a răspuns:

Zic sa incerci in jungla tropicala, sa vedem daca ii mai arde de intrebari despre existenta cand propria existenta ii este amenintata.
O, o, sau. sau as vrea sa-l vad incercand sa urce pe Statuia Libertatii.

| Nimic00 a răspuns:

@NoChanceForUs Pai.presupun ca nu esti singurul telepatic.

| change12 a răspuns:

Esti mai bun decat restul intr-adevar