| TempestUV a întrebat:

Episodul de astazi din fairy tail m-a lasat cu gura cascata, cel putin finalul.Acum intrebarea:Gray moare?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Gray chiar a murit in acel episod ..saraca Juvia :c. Ai putea sa te uiti la preview-ul urmatorului episod or sa citesti manga.

1 răspuns:
| OtakuForever a răspuns:

Buna, da am avut pare de un episod bun, mai ales cand a fost lovit Gray. Nu iti zic ce o sa fie, dar va fi ceva neasteptat.
Poti citi manga sa afli ce se intampla cu Gray:
http://shinobi-fansub.ro/threads/fairy-tail-335-timpul-vietii.4392/
La revedere.