| Tatarusanu a întrebat:

Era acum vreo 8-10 ani un desen animat pe programul TV Cartoon Network cu un shaw care avea un job smecher,putea sa sa schimbe vremea cand vroia... el, sa faca cam ce vrea pe acolo,in fata unui computer,din cate imi aduc aminte pe nevasta-sa o chema Monica, el mai avea 2 copii,un baiat si o fata, iar animalul de comapnie al familiei era un caine.Era difuzat dupa Johnny nu stiu cum, care era ceva in spatiu cu diferite ozn-uri si alte obiecte... In jurul orei 13. Poate cineva sa`mi spuna numele acestui serial? happy

5 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Familia Jetson

| ZippiAndrei a răspuns:

'' Familia Jackson ''. Cred ca inca mai e pe Boomerang. E opulul serialului '' Familia Flinstone ''. Jackson-ii erau in viitor, iar Flinstone-ii erau in trecut. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Lusfe a răspuns:

Ori familia Jackson ori familia Simpson unul din aceste 2 desene trebuie sa fie

| Lusfe a răspuns:

De fapt este familie Jetson nu Jackson

| Tatarusanu explică:

De fapt Johnson's cred ca se numea acel serial. big grin