| mrclaust a întrebat:

Era mai demult o revista pentru copii cu cateva animalute care faceau tot felul de chesti si la fiecare revista primei un cd cu un joc legat de continutul revistei....mai tin minte doar ca unu dintre animalute era un porcusor? stiti cumva cum se numea revista?

Răspuns Câştigător
| beyondbirthday a răspuns:

Poate Pipo, ala de la gradinita, sau Noroceii, mai era ceva Andrei, ceva in maghiara, Pipo si Andrei nu cred ca aveau CD, oricum, nu prea stiu.

1 răspuns:
| mrclaust explică:

Am gasit...Pc campion