| DedDedy a întrebat:

Era un desen acum ceva timp pe Jetix parca.
Era vorba despre niste adolescenti parca care luptau contra raului (exprimare proasta)...
Stiu ca lideru avea tatal pierdut sau mort...
Ajunsesem pe la episoadele cand cei rai le copiase adn-ul si l-au combinat cu cele de animale ca sa aiba avantaj in lupta.
Am tot cautat dar nu gasesc nimic
Dau funda daca-mi spuneti si mie numele desenului

Răspuns Câştigător
| umbrax a răspuns:

Cred ca te referi la desenul a.t.o.m
daca nu ma insel... oricum daca e vorba de el iti spun ca dupa ce s-a schimbat jetixul cu disneyul aproape toate desnele care erau nu se mai gasesc...
eu oricum ii dau un link cu desenul care e pe you tube
http://www.youtube.com/results?search_query=a.t.o.m+season+1
dar vezi ca e in engleza

1 răspuns:
| DanaMzk a răspuns:

Poate te referi la Power Rangers.