| Madayna a întrebat:

Era un desen animat cu un personaj care zambea foarte larg, imi scapa numele. Il stiti cumva?

5 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Poate ai putea să fii puţin mai detaliată? Era anime, desen animat? Îţi aduci aminte pe ce post l-ai văzut sau poţi să descrii seria sau personajul puţin?

| Madayna explică (pentru birdie14):

Era dintr-un desen animat, zambea usor si dintr-o data isi largea zambetul intr un mod amuzant, desenul in sine nu l am vazut, am vazut cateva imagini cu acest personaj la Neata cu Razvan si Dani, era de sex masculin si avea un ranjet foarte larg

| birdie14 a răspuns (pentru Madayna):

Dacă ţi-ai putea aminti când a fost difuzată emisiunea poate aş putea să ajut, pentru că dacă nu, nu am sincer nicio idee despre ce personaj poate fi vorba.

| Hinnata a răspuns:

Naruto? One Piece?

| Madayna explică (pentru Hinnata):

Nu, nu era in genul acesta de desene animate.